Pełna oferta


Maszyny bizhub C6000 oraz 1060 zostały wyposażone w najnowsze technologie przetwarzania kolorów. Między innymi technologia S.E.A.D. gwarantuje wyjątkowe odwzorowanie kolorów przy wysokiej prędkości druku, zachowując rozdzielczość w jakości bliskiej technologii offsetowej. Zastosowane tonery polimeryzowane  nie tylko idealnie współgrają z drukowanym podłożem ale również są przyjazne dla środowiska.

Już pierwszy wydruk próbny bliski jest wzorcowi, co przy druku cyfrowym jest bardzo ważne dla klienta.

Niskie nakłady kolorowych broszur, wizytówek, teczek ofertowych czy folderów są stworzone dla
tych maszyn. Druki dodatkowo możemy  zalaminować folią błysk lub matt i uszlachetniać według życzenia klienta.

           Konica Minolta bizhub C6000

    Konica Minolta bizhub 1060

 

 

Maszyna obsługuje szeroki zakres gramatur  64g/m2 – 300g/m2

Maksymalny format arkusza – 330x487mm

Druk banerowy- 330x1000mm

Rozdzielczość max- 1200x3600dpi

                                                     Oce VarioPrint 110

Oce VarioPrint 110 to maszyna idealna do wydruków monochromatycznych. Czarny zadruk ma zastosowanie głównie przy produkcji materiałów szkoleniowych, książek, skryptów, czy wszelkiego rodzaju dokumentacji lub wykresów.
Dużą zaletą maszyny jest możliwość personalizacji w drukowanych materiałach
( zmienność nazwisk, ciąg numeracji itp).
Niewątpliwie główną zaletą urządzenia jest możliwość wydruków pojedyńczych egzemplarzy, czy to książki czy materiałów szkoleniowych. Każda z pozycji może mieć w tym wypadku zmienne dane tytułowe, adresowe lub imienne.
Wszystkie materiały możemy dodatkowo oprawić tak, aby wyglądały profesjonalnie i spełniały w każdym względzie swoją funkcję.

Możliwości oprawy:
Oprawa spiralowa (oprawa w metalową lub plastikową sprężynę). Główne zastosowanie do materiałów szkoleniowych i dokumentacji.
Miękka klejona w okładce kartonowej (jak książki). Możliwość zaokrąglonego grzbietu!
Metalbind System (przód folia, tył karton). Idealna oprawa do zastosowania w materiałach szkoleniowych i dokumentacjach. Złączone metalowym kanałem na grzbiecie kartki, oprawione są w okładkę z kartonu od spodu i folią na przodzie, która chroni całą dokumentację przed pobrudzeniem, dając przy tym elegancki wygląd materiału.

Oprawa broszurowa –  charakteryzuje się zastosowaniem zszywek na grzbiecie dokumentu; możliwość użycia zszywek oczkowych w celu umieszczenia broszury w segregatorze.

Dodatkowo do oprawy polecamy przezroczyste paski do wpinania do segregatora, kieszonki na tytuły, kieszonki na płyty CD, kieszonki na załączniki oraz inne materiały, które połączone ze sobą stworzą pakiet profesjonalnych dokumentów.

Standardowe formaty : 320 x450 mm –  SRA 3

297 x 420mm – A3

210 x 297mm – A4

148 x 210mm – A5

105 x 148mm – A6

98 x 210mm – DL

Proszę pamiętać, że Drukarnia Therismos nie tylko zajmuje się drukiem. Pomoże również Państwu zaprojektować potrzebne Wam rzeczy.

Therismos